Son Haberler
Anasayfa » Betpas » Betpas Para Çekme

Betpas Para Çekme

betpas para çekmeBetpas para çekme sistemlerinin hiç biri için, sistem tarafından belge talep edilmemektedir. Bu da üye oyuncular açısından pratiklik anlamına gelmektedir.
Para çekme işlemlerinin gerçekleşebilmesi için, seçilecek olan para çekme seçeneği üzerinden en az 1 defa para yatırılması şartı unutulmamalıdır.

Üye oyuncular herhangi bir para çekme sistemi üzerinden para çekebilmek için, öncelikle aynı sistemden para yatırmış olmalıdırlar. Hep para çekme sisteminin kendine göre alt ve üst para çekme limitleri bulunmaktadır.

Tüm sistemlerde üye oyuncunun sisteme üye olurken bildirmiş olduğu para birimi kullanılabilmektedir. Üye oyuncu 24 saat içinde en az 100 TL, en fazla 20

Betpas Para Çekme Seçenekleri

  • Banka Havalesi
  • TL Nakit
  • Ecopayz

Betpas para çekme seçenekleri olarak üye oyuncuların para çekim taleplerini gerçekleştirebildikleri sistemlerdir. Bu sistemler arasında Banka Havalesi, en eski para sistemi olmaktadır.

betpas para çekme

Bu nedenle de hala dünyada ve Türkiye’de en çok kullanılan sistem olarak bilinmektedir. Banka Havalesi hala en problemsiz para yatırma ve para çekme yöntemidir.

Bu sistem ile en az 100 TL, en fazla 20 bin TL para çekilebilmektedir. İşlem süresi de ortalama olarak 15 dakika olmaktadır. Betpas para çekme sistemlerinden TL Nakit ile para çekme talebinde bulunan üye oyuncular, en az 100 TL, en fazla 20 bin TL para çekim işlemi gerçekleştirebilmektedirler.

Bu işlemde geçen süre, 15 dakika olarak ifade edilmektedir. Ecopayz Betpas para çekme seçeneklerinden biri olarak, en fazla 20 bin TL para çekilebilmeyi saplamakta olan seçenektir.

Bu sistemle en az 100 TL para çekilebilmektedir. Ecopayz’da işlem süresi 15 dakika olarak bildirilmektedir.

Betpas Hızlı Para Çekilir mi?

Betpas para çekme seçenekleri ile hızlı para çeki işlemi gerçekleştirmek mümkün olmaktadır. Sitenin para çekme sistemlerinde para çekme işlemi, ortalamada 15 dakika içerisinde gerçekleşmektedir.

Para çekme işleminin hızlı gerçekleşmesi, kaçak iddaa oyuncusu için önemli bir konu olmaktadır. Yabancı oyun sitelerinde yani kaçak bahis sitelerinde para çekme sorunlarının olduğu bilinmektedir.

Sitenin para çekme işlemi süresinin kısalığı, üye oyuncuda endişe gelişmesini engelleyici bir unsur olmaktadır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

betpas logoo - Betpas %5 EcoPayz ve %10 Astropay Bonusu

Betpas %5 EcoPayz ve %10 Astropay Bonusu

Betpas iddaa siteleri içerisinde genel yapısı itibariyle özel bir konuma sahiptir. Özellikle de ...

Ensobet'ten Tüm Yatırımlarınıza %20 + %10 Kayıp Bonusu Hemen Üye OL